Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Dmowskiego

Dmowskiego, Chludowo, wielkopolskie

  • 196 245 zł
  • 801 m²
  • 245 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Kopac...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Dmowskiego

Dmowskiego, Chludowo, wielkopolskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

196 245 zł

801 m²

245 zł/m²

Działka budowlana, ul. Dmowskiego

Zaktualizowane: 17 maja 2026

196 245 zł 801 m² 245 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 196 245 zł (245 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam działkę budowlaną w Chludowie(gm. Suchy Las). Działka o pow. 801m2 położona przy ul. Dmowskiego. ( nr działki 468/7)

Media: prąd i woda w drodze. Działka objęta MPZP zgodnie z którym oznaczona jest symbolem 13MN.Założenia planu:

1.Możliwość budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz budynków gospodarczych lub garażowych

2.Dopuszczenie budowy garażu jako integralnej części budynku

3.Maksymalna pow.zabudowy-30%

4. (...)

Agent

Małgorzata Kopacka

603 370...

603 370 293

603 370 293

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Kopacka

603 370...

603 370 293

603 370 293

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej